Witaj,

oto kilka słów o mnie:

Jestem psychoterapeutką (w regularnej superwizji) zajmującą się pomocą osobom znajdującym się w kryzysie, zmagającym się z różnego rodzaju problemami. Osobom mającym trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji z ludźmi, samotnym, przeżywającym chroniczny stres, nie radzącym sobie w konstruktywny sposób ze swoimi emocjami, odczuwającym brak sensu, satysfakcji z życia czy ciągłe zmęczenie.

Choć w dużej mierze właśnie z tym kojarzy nam się psychoterapia, w swojej pracy zwracam uwagę nie tylko na pojawiające się problemy, ale także na indywidualne zasoby, predyspozycje, mocne strony i osobiste kompetencje, które zdają się być jednym z fundamentów udanego procesu psychoterapeutycznego.

Każde rozpoczęcie współpracy poprzedzone jest konsultacją psychologiczną (1-3 spotkania), podczas której wspólnie zastanawiamy się czy proponowana przeze mnie forma pomocy jest dla Państwa odpowiednia. Jest to także moment zawarcia kontraktu terapeutycznego oraz umówienia się na to, w jaki sposób będzie przebiegała psychoterapia.

W przypadku zapisów bądź w razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można również skorzystać z formularza znajdującego się w zakładce KONTAKT.

Zapraszam!